F R E S H S E O

Twoja droga do wysokich pozycji zaczyna się TERAZ

Audytujemy

Sprawdzamy Twoją stronę dziesiątkami różnych narzędzi. Diagnozujemy. Znajdujemy błędy. Wyciągamy wnioski i prezentujemy je w formie dokumentu optymalizacyjnego.

Optymalizujemy

Wybieramy słowa kluczowe. Poprawiamy witrynę pod kątem czynników rankingowych Google’a. Konsultujemy każdą zmianę. Traktujemy to poważnie.

Pozycjonujemy

Droga do wysokich pozycji wiedzie przez linki. Zdobywamy odnośniki z zaufanych źródeł. Minimalizujemy ryzyko poprzez testy. Jesteśmy profesjonalistami. Nie lękamy się Pandy, Pingwina i innych zwierzątek Google’a.

Pozycjonowanie i optymalizacja witryn internetowych

Zajmujemy się pozycjonowaniem i optymalizacją stron internetowych. To nasza specjalność i największa życiowa pasja. Wiemy kim jesteś. Jesteś przedsiębiorcą jak my. Chcesz zobaczyć korzyści z wartościowego ruchu organicznego i szukasz wartościowego partnera do współpracy. Dla nas to nie tylko biznes. Zależy nam na relacjach i wzajemnym zaufaniu. Kibicujemy Ci w drodze na pierwszą pozycję w wyszukiwarce, a za trzymanymi kciukami idą konkretne działania. Wykonujemy naszą pracę sumiennie, ponieważ wierzymy w firmy naszych klientów. Nie jesteśmy po prostu agencją SEO. Nie mamimy nikogo magicznym know-how i nie zasłaniamy się „aktualizacjami algorytmu”, kiedy coś nie idzie po naszej myśli. Mamy taki styl, że mówimy jak jest. Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą liczyć na nasze życzliwe: obecnie jest Pan w d….. Spróbujmy coś z tym zrobić.

Nasza oferta

Nie mamy czegoś w ofercie? Skontaktuj się z nami i zapytaj.

 • Pozycjonowanie stron.
 • Pozycjonowanie sklepów.
 • Audyty SEO.
 • Tworzenie witryn internetowych.
 • Copywriting.

O nas

Nie jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem. Nie jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, nie wynaleźliśmy koła i nie mamy na koncie nagrody za najbardziej hipsterską nazwę dla świadczonych usług.

Jesteśmy grupą specjalistów, działających na rynku od dziesięciu lat.  Wierzymy w ciężką pracę i powolny, ale sytematyczny rozwój. Nasze portfolio to nie wielkie korporacje i światowe marki. Od początku swojej działalności chcieliśmy iść ramię w ramię z normalnym polskim przedsiębiorcą, takim jak Ty. To właśnie Twój sukces jest naszym największym powodem do dumy.

Poznajmy się lepiej.

 • Bezpieczny link building

  Wiemy jak ważna jest reputacja w internecie. Pozyskujemy bezpieczne odnośniki i tworzymy zaufanie do Twoich usług.

 • Keywords research

  Słowa kluczowe to samo serce SEO. Wiemy, że postawienie na odpowiednie słowa kluczowe determinuje sukces projektu. Cyklicznie sprawdzamy nie tylko frazy, na które jesteś widoczny. Sprawdzamy te, na które powinieneś być widoczny.

 • Analityka

  Analiza ruchu przychodzącego pozwala zidentyfikować słabe strony witryny i na bieżąco zmieniać strategię w zależności od sytuacji. Znamy się na tym.

 • Jesteśmy transprentni

  Wiesz kim jesteśmy i co robimy. Wiesz także, gdzie możesz nas znaleźć. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Arcyksiąże Wyszukiwarki - Marcin Kowalczyk

Szukasz porady?

Znalazłeś się w odpowiednim miejscu, by zadać swoje pytania. Nie mam działu sprzedaży. Ani ja ani żaden mój pracownik nie wyślemy do Ciebie oferty bez porządnej konsultacji. Nie ustawiam limitów czasu na potencjalnych ani obecnych klientów. Z zasady bardziej zależy mi na Twoim biznesie niż na swoim. Zabawne? Myślisz, że to tylko słowa? Jednak to prawda. Twój sukces lepiej świadczy o mojej firmie niż najlepszy marketing. Twój sukces to dla mnie Twoja wdzięczność, trochę Twoich pieniędzy i Twoje rekomendacje, a więc kolejni klienci. Myślę, że od zawsze tak działał biznes. Dobra robota przynosi więcej dobrej roboty.

Kiedy tworzyłem firmę dziesięć lat temu, chciałem wnieść na rynek usług SEO jakość, która przede wszystkim opiera się na transparentności i relacjach. Dzisiaj, po dziesięciu latach i dziesiątkach klientów, którzy przychodzą do mnie tylko z polecenia, mogę stwierdzić, że to się udaje. Napisz do mnie. Porozmawiajmy o Twoim biznesie.

Marcin Kowalczyk – CEO

Jeśli zdecydowałeś się na własny sklep internetowy, bloga lub witrynę o innym charakterze i zależy Ci na tym, aby odnieść sukces, musisz zdecydować się na prawidłowo wykonane pozycjonowanie. Dzisiaj jest to absolutny klucz do powodzenia. To właśnie pozycjonowanie SEO we Wrocławiu sprawia, że strona zajmuje wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania, jest dobrze widoczna, a tym samym licznie odwiedzana przez Internautów. Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w tym obszarze, zależy Ci na tym, aby swoją siedzibę miała ona w stolicy Dolnego Śląska, czyli Wrocławiu, agencja SEO FreshSEO to bardzo dobry wybór. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. SEO nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, bez względu na to, jak długo zamierza korzystać z naszych usług.

Pozycjonowanie stron we Wrocławiu

Pozycjonowanie stron www, czyli Search Engine Optimalization, to zbiór profesjonalnych działań podejmowanych w konkretnym celu. Mają one doprowadzić do korzystnych zmian w zakresie widoczności strony internetowej w wyszukiwarce. Można oczywiście próbować samodzielnie pozycjonować swoją witrynę, ale trzeba pamiętać, że wymaga to nie tylko fachowej wiedzy, umiejętności, a także czasu.

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie stron www we Wrocławiu, nasza agencja Cię nie rozczaruje. Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy działają na rynku już dziesięć lat. Od początku pracujemy naprawdę ciężko, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Dbamy o polskich przedsiębiorców, wykonując w pełni profesjonalne pozycjonowanie www, które poprawia widoczność strony i przyczynia się do lepszych wartości współczynnika konwersji.

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu, możesz spodziewać się szeregu korzyści. Zalicza się do nich przede wszystkim optymalizację witryny, co oznacza, że będzie ona uwzględniała określone wyrażenia kluczowe. Specjaliści od pozycjonowania sprawią, że Twoja strona będzie zgodna z wymaganiami wyszukiwarek. Zwiększysz również swoje szanse na:

 • pozyskanie nowych klientów – dzięki pozycjonowaniu na stronę będzie trafiać zdecydowanie więcej Internautów, czyli potencjalnych klientów zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami bądź usługami,
 • skuteczne konkurowanie z innymi firmami działającymi w tej samej branży – dobrze wykonane pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu sprawi, Twoja witryna będzie wyświetlała się w wyszukiwarce razem ze stronami innych firm.

Pozycjonowanie to dobry sposób na budowanie świadomości marki. 

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych zależy od szeregu czynników. Zalicza się do nich między innymi:

 • stan techniczny strony;
 • historię domeny;
 • branżę, w której zdecydowałeś się działać;
 • wielkość strony;
 • jakość publikowanych treści.

Nie bez znaczenia jest ten budżet, który możesz przeznaczyć na pozycjonowanie.

Bogate doświadczenie i szeroka wiedza teoretyczna w zakresie pozycjonowania pozwalają nam pracować na najwyższym poziomie. Pozycjonujemy naprawdę skutecznie, co możliwe jest dzięki znajomości obecnych trendów i najnowszych zmian, jakie wprowadzane są w algorytmach wyszukiwania. Pozycjonując stronę, zawsze uwzględniamy potrzeby i oczekiwania użytkowników, którzy mają korzystać z danej witryny. Wiemy, jakie stosowane dotychczas strategie niekoniecznie sprawdzają się w SEO. To sprawia, że wykonywana przez nas optymalizacja zawsze charakteryzuje się najwyższym poziomem. W swojej pracy nigdy nie pomijamy czynników istotnie wpływających na uzyskiwane z pozycjonowania efekty.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się nam zlecić lokalne pozycjonowanie stron, czy interesuje Cię pozycjonowanie o szerszym zasięgu, możesz mieć pewność, że dołożymy starań, aby ruch na stronie uległ znacznej poprawie. Wiemy, że w dużej mierze Twój sukces zależy od jakości naszej pracy. Zawsze przeprowadzamy audyt SEO zanim wdrożymy jakiekolwiek działania. Dzięki temu wiemy, co należy zmienić na stronie, a także, jakie słowa kluczowe dają szansę na powodzenie. Wszystko to przekłada się na widoczność Twojej strony internetowej. Skuteczne pozycjonowanie to lepsza pozycja witryny, a tym samym zdecydowanie większa liczba wejść. Pozycjonowanie stron w Internecie we Wrocławiu w przypadku naszej firmy wykonują najwyższej klasy fachowcy, którzy wiedzą, jak ważne jest, aby wyszukiwarka Google dobrze oceniała daną witrynę.

Współpracując z nami, zawsze możesz liczyć na rozbudowaną informację zwrotną. Jasno wskazujemy, jakie działania będziemy podejmować, a także, jakich efektów można się spodziewać. Dostarczamy też dokładny raport. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Optymalizacja witryny internetowej w Wrocławiu

Jeśli chcesz zacząć pozycjonowanie swojej witryny, pamiętaj, że najrozsądniej jest skorzystać z usług tych, którzy naprawdę się na tym znają. Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których pozycjonowanie stron we Wrocławiu to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dokładając starań, aby uzyskać efekty oczekiwane przez klientów. Korzyści, które daje pozycjonowanie jest wiele – jeśli zdecydujesz się nam zaufać, możesz mieć pewność, że naprawdę je odczujesz.

Zwiększ widoczność strony

Widoczność witryny w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla marketingu internetowego. Mówiąc o niej, chodzi oczywiście o miejsce, jakie strona zajmuje w wynikach wyszukiwania na frazy, które dla biznesu mają największe znaczenie. Jeśli witryna nie będzie zajmowała wysokiej pozycji w wyszukiwarce, szanse na to, że będzie tłumnie odwiedzana przez Internautów są naprawdę niewielkie – po prostu zginie ona w odmętach sieci. W naturalny sposób przełoży się to na osiągane zyski. Kiedy na Twoją stronę będzie wchodzić mało Internautów, nie licz na to, że grono klientów będzie się powiększać. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby pozycjonowanie Twojej strony wykonane zostało zgodnie z zasadami.

Wykonywane przez nas pozycjonowanie stron we Wrocławiu zawsze obejmuje działania zmierzające do zwiększenia widoczności serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania. Zajmując się daną witryną, dostosowujemy ją zarówno do użytkowników, jak i robotów wyszukiwarki. Połączenie tych dwóch podejść sprawia, że uzyskiwane przez nas efekty są naprawdę zadowalające. 

Techniki i narzędzia pozycjonowania

Pozycjonowanie stron www we Wrocławiu wymaga zastosowania odpowiednich technik i narzędzi. W naszym zespole pracują osoby, które znają je doskonale. Wiedzą, kiedy po nie sięgać, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Zlecając nam pozycjonowanie we Wrocławiu, możesz mieć pewność, że działania SEO zaczniemy od dokładnego audytu strony. Pozwoli on na wykrycie ewentualnych braków lub błędów, których wyeliminowanie jest niezbędne do poprawy widoczności witryny. Do działań, których podjęcie jest w wielu przypadkach niezbędne, zalicza się optymalizację strony. W wielu przypadkach konieczna jest poprawa kodu źródłowego, która przynosi naprawdę zaskakujące efekty. 

Optymalizując witrynę, zawsze koncentrujemy się na:

 • Tytule witryny. Jest to jeden z najważniejszych czynników. Bardzo ważna jest jego odpowiednia długość – nie powinna przekraczać siedemdziesięciu znaków.
 • Nagłówkach. Myli się ten, kto sądzi, że mają one znaczenie wyłącznie w prasie. Okazuje się, że również w przypadku strony internetowej, ich prawidłowa struktura jest istotna. Wpływa ona na to, jak witryna oceniana jest przez wyszukiwarkę. Zawsze dbamy o to, aby w nagłówkach znalazły się najważniejsze słowa kluczowe.
 • Linkach wewnętrznych oraz adresie URL. Najlepsze efekty przynosi statyczna adresacja poszczególnych podstron. Nie bez znaczenia jest także nawigacja w obrębie strony. Dzięki niej można liczyć na zwiększenie Page Rank, jeśli będzie przejrzysta i zrozumiała, docenią ją także Internauci.
 • Słowach kluczowych. Duży nacisk kładziemy na zawarcie słów kluczowych w naturalny sposób. Stawiamy na treści, które są przyjazne nie tylko wyszukiwarkom, ale również Internautom. To właśnie dzięki temu pozycjonowanie strony we Wrocławiu wykonane właśnie przez nas, sprawdza się tak dobrze.

Technika pozycjonowania, po którą również sięgamy, to katalogowanie. Polega na umieszczeniu odnośnika do strony w wybranych katalogach. Każdy, kto chociaż raz zetknął się z tym, jak działają roboty Google, doskonale wie, że bardzo cenione są linki zewnętrzne. W dużej mierze to właśnie one wpływają na to, jakie miejsce w wynikach wyszukiwania będzie zajmowała strona. Znamy wszystkie aktualnie obowiązujące wytyczne pozwalające nam na efektywne katalogowanie. Jeśli zdecydujesz się zaufać właśnie nam, nie musisz obawiać się spadku pozycji strony w związku z nieprawidłowym katalogowaniem.

Nadal chętnie sięgamy po zaplecza własne. Zawsze doradzamy klientom, że najbardziej bezpieczne są rozbudowane bazy – jesteśmy w stanie je przygotować.

Uwzględniamy opisy meta, czyli krótkie fragmenty tekstu, które Internauci widzą na liście wyników wyszukiwania. Wiemy, jak dużą rolę pełnią. To właśnie one dostarczają informacji o stronie nie tylko wyszukiwarkom, ale również osobom, które poszukują konkretnej informacji, produktu bądź usługi. Dbając o dobry opis meta, troszczysz się o to, aby identyfikacji tego, jakie treści znajdują się na Twojej stronie była prostsza i szybsza. Odpowiednio je optymalizując, możesz w skuteczny sposób wyróżnić swoją witrynę, zwiększając tym samym szansę na większą liczbę wejść.

Wiemy, że ważną strategią wpływającą na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania, jest nadal budowanie linków. Planując pozycjonowanie we Wrocławiu, pamiętamy jednak o tym, jak duże znaczenie ma pochodzenie linków. Podejmujemy w tym obszarze jedynie dozwolone i akceptowane przez wyszukiwarkę działania, dzięki czemu pozycjonowanie, zarówno szerokie, jak i wąskie przynosi oczekiwane efekty.

Sklep internetowy a strategie SEO

Jako specjaliści wiemy, że skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego powinno opierać się na działaniach:

 • On site. To wszystkie strategie wykorzystywane w obrębie serwisu. Dotyczą optymalizacji technicznej strony i obejmują również szereg działań contentowych.
 • Off site. To budowanie linków, które przyczynia się do tworzenia autorytetu strony.

Jeśli chcesz zlecić profesjonalne pozycjonowanie we Wrocławiu, pamiętaj, że zanim przejdziemy do konkretnych działań, wykonamy audyt Twojego sklepu. Pozwoli nam to na wykrycie ewentualnych błędów, które trzeba wyeliminować, a także niedociągnięć, które należy poprawić. Audyt to sposób na zebranie wszystkich niezbędnych danych, które potrzebne są do opracowania profesjonalnej strategii pozycjonowania. Podczas niego koncentrujemy się między innymi na:

 • indeksacji witryny;
 • nawigacji w obrębie witryny;
 • analizie profilu linków.

Nie zapominamy o działaniach contentowych. Nasi pracownicy zawsze starannie oceniają treści znajdujące się na stronie, uwzględniając nagłówki. Nie zapominamy o takich elementach, jak meta title oraz meta description, zdając sobie sprawę z tego, że często wymagają one istotnej poprawy.

Strategią przyczyniającą się do poprawy pozycji zajmowanej przez sklep internetowy jest również techniczna optymalizacja. Kryje się pod nią zespół czynności mających na celu usprawnienie witryny. Chodzi oczywiście o to, aby strona wpisywała się w wymagania stawiane przez wyszukiwarkę. Duży nacisk kładziemy na czas ładowania strony, jednocześnie unikając stosowania nieetycznych metod. Dzięki temu udaje nam się uniknąć obniżenia pozycji. 

Wykonywana przez nas optymalizacji obejmuje między innymi:

 • responsywność;
 • grafiki znajdujące się na stronie;
 • mapę witryny;
 • przekierowania;
 • linkowanie wewnętrzne;
 • tagi kanoniczne.

Planując pozycjonowanie www we Wrocławiu, zawsze pracujemy precyzyjnie – wiemy, że od jakości naszej pracy może zależeć powodzenie biznesu naszych klientów.

Analiza efektów pozycjonowania

Pozycjonowanie witryn internetowych ma poprawić pozycję, jaką zajmują w wynikach wyszukiwania, zwiększyć liczbę wejść, a ostatecznie doprowadzić do osiągania oczekiwanych zysków. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz liczyć nie tylko na profesjonalnie wykonane pozycjonowanie www we Wrocławiu, ale również fachową analizę uzyskanych efektów.

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które pozwalają nam na mierzenie efektów naszej pracy. Klientom zawsze przedstawiamy kompleksowy raport jasno wskazujący na podjęte przez nas działania. Porównujemy różne okresy w działalności witryny, dzięki czemu możemy w jasny, obrazowy sposób pokazać, jakie zmiany zaszły po wykonanym przez nas pozycjonowaniu. 

Do analizowanych przez nas czynników zaliczają się między innymi:

 • liczba wyświetleń;
 • liczba kliknięć;
 • pozycje fraz włączonych do pozycjonowania;
 • widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

Wszystkie analizy wykonujemy zawsze niezwykle dokładnie i skrupulatnie. Dane przedstawiamy w formie czytelnych tabel, wykresów i zestawień, co sprawia, że każdy może z łatwością przeanalizować dostarczone przez nas informacje. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy chętnie odpowiadają na wszystkie pojawiające się pytania. 

Jak działa agencja SEO FreshSEO we Wrocławiu?

Agencja SEO FreshSEO to miejsce stworzone z myślą o klientach chcących zlecić profesjonalnie pozycjonowanie. Zespół doświadczonych specjalistów sprawia, że pracujemy na najwyższym poziomie, dbając o wyraźną poprawę pozycji zajmowanej przez stronę. Współpracę z klientem zawsze zaczynamy od profesjonalnego audytu, który pozwala nam na diagnozę problemów występujących na stronie. Dzięki temu wiemy, jakie działania podjąć, aby uzyskać oczekiwany efekt. 

Specjalizacja agencji w pozycjonowaniu stron internetowych

Jeśli szukasz agencji SEO we Wrocławiu, nasza oferta jest dla Ciebie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron internetowych, oferując kompleksowe usługi w tym zakresie. Wykonujemy audyt strony, zwracając uwagę zarówno na treści zamieszczone na stronie, jak i aspekt techniczny jej funkcjonowania. Na podstawie uzyskanych danych opracowujemy plan działania, z którym zapoznajemy klienta. Dobieramy strategie tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Wiemy, że pozycjonowanie w istotny sposób wpływa na zyski generowane przez stronę.

Proces pozycjonowania strony przez FreshSEO

Proces pozycjonowania strony w naszej agencji zawsze przeprowadzany jest przez wysokiej klasy fachowców, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nasz personel zna wszystkie tajniki SEO, wie, na co zwracać uwagę, aby uzyskać możliwie jak najlepszy efekt. Pracujemy zawsze sprawnie, jednocześnie dbając o jak rezultat zgodny z oczekiwaniami.

Nasza oferta obejmuje:

 • pozycjonowanie lokalne;
 • pozycjonowanie long tail.

Metody zwiększania widoczności w wyszukiwarkach

SEO we Wrocławiu nie ma przed naszą agencją żadnych tajemnic. Doskonale znamy metody, które pozwalają na skuteczne zwiększanie widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, możesz mieć pewność, że zadbamy o prawidłowy dobór słów kluczowych. Wiemy, że błędy popełniane w tym obszarze istotnie przekładają się na to, jak strona oceniana jest przez wyszukiwarkę Google. Nasi pracownicy umiejętnie dobierają frazy długiego ogona, które generują zdecydowanie większą konwersję i przyczyniają się do wyraźnej poprawy widoczności. Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia pozwalające na efektywne badanie słów kluczowych. Analizujemy miejsca, w których słowa kluczowe zostały zastosowane dotychczas. 

Sprawdzamy, czy uwzględniono je w:

 • tytułach;
 • nagłówkach;
 • treści.

Kontrolujemy pod tym kątem też meta tagi. Bazujemy nie tylko na samych słowach kluczowych, ale również wyrażeniach pokrewnych, pamiętając o tym, że Google niezwykle pozytywnie ocenia różnorodność treści zamieszczanych na stronie www. 

Dobre efekty pod względem zwiększania widoczności strony w wynikach wyszukiwania przynosi też publikowanie na stronie wartościowych treści. Wykonując SEO we Wrocławiu, stawiamy na przemyślaną strategię content marketingową, co przekłada się na efektywniejszą komunikację z odbiorcami, a w konsekwencji przyczynia się do poprawy widoczności. Przygotowujemy treści wpisujące się w potrzeby użytkowników. Stawiamy na treści różnorodne, do których zaliczają się między innymi:

 • opisy kategorii;
 • poradniki dostarczające praktycznych wskazówek;
 • obszerne artykuły specjalistyczne.

Wiemy, jak duże znaczenie mają też wyczerpujące specyfikacje produktów – jeśli zaufasz właśnie nam, możesz mieć pewność, że też się nimi zajmiemy.

Jeśli interesuje Cię skuteczne pozycjonowanie we Wrocławiu, musisz wiedzieć, ja ważne jest zwiększenie zaangażowania użytkownika na stronie. Jeśli witryna będzie atrakcyjna, na pewno na dłużej przyciągnie uwagę Internautów, co przyczyni się do zmniejszenia współczynnika odrzuceń. Zostanie to szybko docenione przez roboty Google. Pracując nad stroną, dbamy o takie elementy, jak:

 • przyjazny interfejs;
 • czytelność treści;
 • merytoryczność treści.

Duży nacisk kładziemy na wyeliminowanie błędów. Nie zapominamy też o tym, że dzisiaj witryna musi być mobilna – strony, które nie wczytują się prawidłowo na przenośnych urządzeniach, są negatywnie oceniane przez użytkowników.

Pracując nad pozycjonowaniem strony, optymalizujemy również meta title, czyli te fragmenty kodu HTML, które opisują zawartość strony. Jeśli będą one wykonane prawidłowo, możesz mieć pewność, że przełożą się na poprawę widoczności Twojej witryny, co będzie oznaczać większe wartości współczynnika klikalności. Tworząc meta title, wykorzystujemy najważniejsze słowa kluczowe. Pamiętamy też o tym, aby treść opisów była zwięzła, a jednocześnie by mówiła dużo o tym, co znajduje się na stronie. Wszystkie przygotowywane przez nas opisy meta są w pełni unikalne.

Pracujemy nad każdym elementem strony, co oznacza, że optymalizujemy również grafiki. Stawiamy na odpowiednie formaty – JPG lub JPEG – co pozwala zachować jakość na najwyższym poziomie, a jednocześnie nie odbija się negatywnie na szybkości ładowania strony. Duży nacisk kładziemy na prawidłowe nazewnictwo grafik umieszczanych na stronie. Pliki nazywamy tak, aby były spójne z tym, co znajduje się na grafice bądź ze słowami kluczowymi. Wystrzegamy się nazw, które dla wyszukiwarki internetowej są po prostu bezwartościowe. Dbamy także o atrybut alt, czyli alternatywny tekst dla grafik. 

Powierzając nam pozycjonowanie we Wrocławiu, możesz mieć pewność, że zadbamy także o to, aby Twoja strona była szybka i wydajna. Wiemy, że Internauci nie chcą korzystać ze stron, które ładują się naprawdę długo. To właśnie dlatego eliminujemy niepotrzebne elementy graficzne i interaktywne, optymalizujemy zarówno kod HTML, jak i JavaScript. Polecamy wydajne serwery, które świetnie radzą sobie z obsłużeniem nawet naprawdę dużego ruchu na stronie.

Od początku działalności chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego nieustannie poszerzamy wiedzę w zakresie SEO. Nowe trendy w tej dziedzinie pojawiają się regularnie – dbamy o to, aby nic nam nie umknęło. Jesteśmy na bieżąco, co pozwala nam wykonywać pozycjonowanie tak, aby odpowiadało aktualnym wymogom wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto skorzystać z usług pozycjonowania SEO we Wrocławiu?

Wrocław to miasto nowoczesne, w którym działa wiele firm. Jeśli aktualnie szukasz specjalistów z zakresu SEO właśnie w stolicy Dolnego Śląska, możesz nam zaufać. Rozległe doświadczenie, które posiadamy pozwala nam pracować na najwyższym poziomie. Swoją ofertę adresujemy do wrocławskich firm, ale nie zapominamy również o przedsiębiorcach z innych części kraju. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zapytania, wykonujemy pozycjonowanie bez względu na to, jaka jest lokalizacja firmy. Z naszych usług mogą korzystać przedsiębiorcy działający w różnych branżach. Gwarantujemy przystępne ceny i rzetelne podejście do każdej powierzonej nam witryny.

Korzyści wynikające z pozycjonowania lokalnego

Jeśli zdecydujesz się na lokalne pozycjonowanie stron we Wrocławiu, pamiętaj, że możesz osiągnąć szereg korzyści. To najlepszy sposób, jeśli chcesz dotrzeć do konkretnej grupy klientów poszukującej usług bądź produktów w danym miejscu. Decydując się na ten rodzaj pozycjonowania, nie musisz obawiać się, że Twoja strona będzie odwiedzana przez przypadkowych Internautów. Wejdą na nią tylko ci, którzy są realnie zainteresowani ofertą.

Inwestując w pozycjonowanie lokalne, można cieszyć się również z wyższych zysków. Wszystko dlatego, że strona będzie zdecydowanie lepiej widoczna w sieci, a tym samym liczba Internautów ją odwiedzających będzie zdecydowanie większa. To oznacza, że naprawdę warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne.

Decydując się na takie pozycjonowanie, możesz liczyć na to, że efekty pojawią się naprawdę szybko. Pod tym względem pozycjonowanie lokalne znacznie przewyższa to krajowe. Twoja witryna szybko poprawi pozycję zajmowaną w sieci, będzie lepiej widoczna, a Internauci z danego terenu będą trafiać na nią zdecydowanie częściej.

Jeśli chcesz skutecznie wybić się na tle konkurencji, lokalne pozycjonowanie stron w Internecie we Wrocławiu, jest dla Ciebie. Docenisz to szczególnie wtedy, kiedy w pobliżu Twojej firmy działają inne o podobnym profilu. Wybicie się spośród konkurencji przekłada się też na większą świadomość marki. Pozycjonowanie lokalne sprawi, że Internauci dowiedzą się o istnieniu Twojej firmy.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne przynosi korzyści przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Odczują je na pewno właścicieli salonów piękności, kancelarii adwokackich, salonów sukien ślubnych, warsztatów wulkanizacyjnych i tym podobnych działalności.

Wybór fraz kluczowych a efektywność SEO

Trudno wyobrazić sobie marketing internetowy i skuteczne działania pozycjonujące bez odpowiednich fraz kluczowych. To właśnie one służą Internautom do odnajdywania tego, co ich interesuje. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że to właśnie frazy kluczowe wywierają ogromny wpływ na widoczność strony w wynikach wyszukiwania. 

Mianem frazy kluczowej określa się po prostu słowo, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę internetową. Są to więc hasła – zarówno dłuższe, bardziej złożone, jak i proste, krótkie – bez których znalezienie w sieci tego, czego szukamy jest po prostu niemożliwe. 

Wyróżnia się różne rodzaje fraz kluczowych. Jako doświadczona firma specjalizująca się w pozycjonowaniu pamiętamy, aby dopasowywać je do witryny, branży itp. Sięgamy po frazy:

 • Ogólne. Określa się je również frazami głównymi. Są one najbardziej popularne, a to oznacza, że wyszukiwane są najczęściej. Ich pozycjonowanie nie należy jednak do najprostszych. Wszystko dlatego, że ich konkurencyjność jest bardzo wysoka. Przykładem frazy ogólnej jest na przykład słowo komputery.
 • Długiego ogona. Są to tak zwane frazy long tail. Kiedy porównamy je z frazami głównymi, to okaże się, że są zdecydowanie dłuższe. Generują mniejszy ruch, ale przekładają się na wyższą wartość wskaźnika konwersji. Pozycjonuje się je zdecydowanie łatwiej. Sięgając po nie, zwiększa się szanse na dotarcie do określonej grupy odbiorców.
 • Niszowe. Są one związane z daną branżą bądź segmentem rynku. Sięgając po nie, zwiększamy szanse na osiągnięcie naprawdę wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Ich zastosowanie to też dobry sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji.
 • Brandowe. Jak sama nazwa wskazuje, nawiązują one do nazw marek bądź produktów. Wyszukiwanie za pomocą fraz brandowych stosowane jest przez osoby, które znają daną firmę.
 • Lokalne. Odnoszą się one do informacji geograficznych. To oznacza, że frazy zawierają na przykład nazwę miasta. Takie frazy są szczególnie przydatne w przypadku firm działających na rynku lokalnym. Pozwalają one na przyciągnięcie klientów poszukujących produktów lub usług na konkretnym terenie.
 • Sezonowe. To rodzaj fraz związanych z konkretnymi wydarzeniami czy świętami. Jeśli chcesz zwiększyć widoczność strony w jakimś szczególnym okresie, zastosowanie takich fraz jest niezbędne.
 • Intencyjne. To frazy kluczowe odnoszące się do zamiaru użytkownika. 

Aby dobrać odpowiednie słowa kluczowe, stosujemy szereg profesjonalnych technik. Bazujemy między innymi na analizie słów kluczowych wykorzystywanych przez konkurencję. Dzięki temu udaje się nam skutecznie zidentyfikować ewentualne luki w stosowanych strategiach SEO. To też sposób na skuteczne poznanie rynku, które jest niezbędne, jeśli pozycjonowanie we Wrocławiu ma być skuteczne.

W pracy nad doborem słów kluczowych wykorzystujemy profesjonalne narzędzia, dzięki którym z łatwością selekcjonujemy frazy, określamy stopień ich konkurencyjności, a także prognozujemy, jaki ruch będą generować. 

Audyty jako podstawa skutecznego pozycjonowania

Profesjonalnie wykonany audyt to podstawa udanego pozycjonowania. Można porównać go do diagnozy przeprowadzanej przez lekarza. Dostarcza informacji na temat witryny, jest sposobem na wykrycie ewentualnych błędów i niedociągnięć. To właśnie audyt sprawia, że udaje się wdrożyć odpowiednie strategie, a tym samym osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dzięki temu pieniądze wydane na pozycjonowanie nie są wyrzucane w błoto.

Audyt jasno wskazuje na to, co należy na stronie poprawić, aby:

 • poprawić jej widoczność dla algorytmów Google;
 • zajmowała wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania;
 • przyciągała ruch, który będzie wartościowy.

Przeprowadzając audyt, nasi specjaliści biorą pod uwagę:

 • Techniczny aspekt budowy strony. Profesjonalnie wykonany audyt SEO uwzględnia kod strony, a więc to, w jaki sposób została ona zbudowana. Sprawdzamy między innymi wydajność witryny, stopień, w jakim obciążona jest przez poszczególne elementy, jakie są na niej znajdują. Zawsze dokładnie weryfikujemy, czy w kodzie strony nie ma błędów.
 • Treści znajdujące się na stronie. Mówiąc o stronach www, należy jasno podkreślić, że witryna to nie tylko kod i znajdująca się na stronie grafika, ale również treści, które w istotny sposób wpływają na pozycjonowanie. Wielu niedoświadczonych właścicieli stron www jest przekonanych, że pełnią one wyłącznie rolę reklamową. Tymczasem okazuje się, że wspomagają one także SEO we Wrocławiu. Przeprowadzając audyt, sprawdzimy, czy treści nasycone są odpowiednio frazami kluczowymi, a także czy są one unikalne.
 • Link building. Linki dzielimy na zewnętrzne i wewnętrzne. Jedne i drugie w istotny sposób wpływają na pozycjonowanie. Przeprowadzając audyt, oceniamy ilość linków, sprawdzamy również, czy nie są stosowane na stronie niedozwolone praktyki w tym zakresie. 
 • User Experience. Wiele firm przeprowadzających audyty stron internetowych pomija ten aspekt. My wiemy, jak jest ważny, dlatego uwzględniamy go w profesjonalnej ocenie witryny. Zwracamy uwagę na to, czy strona jest czytelna dla użytkownika, a jej obsługa intuicyjna. Wiemy, że irytujące witryny, po których ciężko się poruszać są na ogół natychmiast zamykane przez Internautów. Wysoki współczynnik odrzuceń wpływa z kolei negatywnie na wyniki pozycjonowania. To właśnie dlatego pracujemy kompleksowo, nie zapominając o żadnym z aspektów działania strony.

Bez audytu trudno liczyć na podjęcie sensownych, ukierunkowanych działań mających związek z pozycjonowaniem. To właśnie dlatego w przypadku naszej firmy jego wykonanie jest absolutną podstawą. Uzyskane informacje pozwalają nam na przygotowanie spójnego planu działania.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu

Jako doświadczona agencja SEO wiemy, jak duże znaczenie dla powodzenia biznesu ma skuteczne pozycjonowanie we Wrocławiu, dlatego zawsze pracujemy, uwzględniając najnowsze trendy i wymogi wyszukiwarki Google. Dzięki temu udaje się nam uzyskać efekt, na jakim zależy klientowi.

Zwiększona widoczność sklepu internetowego we Wrocławiu

Pozycjonowanie strony we Wrocławiu to najlepszy sposób na skuteczne zwiększenie widoczności sklepu internetowego. Bez względu na to, czy sprzedajesz książki, akcesoria dla niemowląt, ubrania dla kobiet, czy sprzęt do łowienia ryb, pamiętaj, że musisz zatroszczyć się o to, aby Twój sklep było widać. W przeciwnym razie nie możesz liczyć na dużą liczbę wejść, co oczywiście przełoży się na niski współczynnik konwersji.

Lokalna optymalizacja strony a pozytywne wyniki wyszukiwania

Mówiąc o pozycjonowaniu, nie można zapomnieć o pozycjonowaniu lokalnym. Jego celem jest poprawa widoczności strony w odniesieniu do obszaru, na którym firma prowadzi działalność. Skuteczne lokalne pozycjonowanie we Wrocławiu koncentruje się na położeniu geograficznym. To oznacza, że wyświetla wyniki dopasowane do miejsca pobytu użytkownika.

Podejmujemy kompleksowe działania, które przekładają się na efektywność pozycjonowania lokalnego. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że stworzymy, a następnie zoptymalizujemy wizytówkę Twojej firmy w Google. Zadbamy o odpowiedni dobór słów kluczowych i zbudujemy sieć linków. Wszystko oczywiście po to, aby udało Ci się dotrzeć ze swoimi usługami lub produktami do jak największej liczby klientów. 

Wiemy, że uzyskanie oczekiwanych wyników wymaga wdrożenia działań on site oraz off site. Strategię opracowujemy zawsze na podstawie przeprowadzonego wcześniej audytu, dobierając odpowiednie słowa kluczowe. Pozwalają one na skuteczne pozycjonowanie strony. Nie zapominamy też o budowaniu struktury linków. W tym celu nawiązujemy współpracę z lokalnymi portalami, które publikują treści najwyższej jakości.

Pozycjonowanie lokalne ma szereg zalet. Do tych najważniejszych zalicza się:

 • Dotarcie do konkretnej grupy klientów. Decydując się na pozycjonowanie lokalne, możesz liczyć na to, że uda Ci się dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy docelowej. To oznacza, że Twoja strona nie będzie odwiedzana przez przypadkowych użytkowników. Wchodzić będą na nią osoby szukające oferowanych przez Ciebie produktów lub świadczonych usług.
 • Wyższe przychody. Jeśli na stronę wchodzą osoby faktycznie zainteresowane produktem/usługą, to konwersja jest zdecydowanie większa. Przekłada się to bezpośrednio na osiągane zyski. Takie pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu jest więc sposobem na lepsze zarobki. To inwestycja, która naprawdę się opłaca.
 • Pojawienie się oczekiwanych wyników w szybszym czasie. Pozycjonowanie lokalne przynosi efekty zdecydowanie szybciej niż to o charakterze krajowym. 
 • Wybicie się na tle konkurencji. Jeśli w pobliżu działa wiele firm działających w tej samej branży co Ty, pozycjonowanie lokalne jest sposobem na wybicie się spośród nich i zyskanie przewagi. To obecnie absolutna podstawa skutecznych działań marketingowych.
 • Większą świadomość marki. Im częściej Twoja strona będzie pojawiała się w wynikach wyszukiwania, tym lepiej zapamiętają ją Internauci. Stąd już tylko krok do wyższego współczynnika konwersji.

Pozycjonowanie lokalne polecamy szczególnie firmom działającym w branży:

 • budowlanej;
 • beauty;
 • motoryzacyjnej;
 • lekarskiej;
 • gastronomicznej;
 • odzieżowej.

Wykonujemy lokalne pozycjonowanie SEO we Wrocławiu między innymi dla salonów fryzjerskich, kosmetycznych, zakładów wulkanizacyjnych, gabinetów dentystycznych, lekarskich, kawiarni, restauracji, salonów sukien ślubnych i wielu innych.

Specjalista SEO we Wrocławiu jako klucz do sukcesu online

Aby pozycjonowanie przyniosło efekt, musi być wykonane zgodnie z najnowszymi trendami i wymogami wyszukiwarki Google. Możesz oczywiście próbować wykonać niezbędne prace samodzielnie, ale pamiętaj, że potrzebna jest do tego rozległa wiedza i niemałe umiejętności. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zaufanie specjalistom. Naszą agencję specjalizującą się w pozycjonowaniu tworzy zespół wysokiej klasy fachowców. Doskonale znają się oni na swojej pracy, która jednocześnie jest dla nich prawdziwą pasją. Wiedzą, jakie strategie pozycjonowania stosować, aby witryna zaczęła być dobrze widoczna sieci, a współczynnik konwersji istotnie wzrósł. Dobry specjalista SEO to bez wątpienia prawdziwy klucz do sukcesu.

Prowadzisz sklep internetowy? Masz własną firmę i wiesz, że musi ona być obecna w sieci, jeśli chcesz odnieść sukces? Szukasz dobrych fachowców, którzy wiedzą, jak wykonać pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu? Nie czekaj. Jak najszybciej skontaktuj się z nami. Zrobimy wszystko, aby Twoja strona zajmowała wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do kontaktu!

Blog

Zalety posiadania strony internetowej

/
Współcześnie Internet jest tak wielkim medium, że daje nam…