Jak zwiększyć popularność swojej witryny?

Jeśli macie już estetyczną, łatwą w nawigacji i bogatą w podstawowe treści stronę www i jest ona promowana w wyszukiwarce, to warto zadbać o zwiększenie popularności witryny. Przedstawiamy trzy propozycje, które mogą w tym pomóc.

Sygnatury

Wysyłamy mnóstwo maili kierowanych do różnych osób. Można wykorzystać ten fakt i uzupełnić nasze wiadomości o informacje dotyczące strony. Wystarczy w sygnaturę wpisać adres witryny i wtedy automatycznie będzie on wyświetlany w każdej elektronicznej wiadomości. Nic nas to nie kosztuje, a może przynieść korzyść w postaci liczniejszych odwiedzin.

Serwisy społecznościowe

To kolejna potężna siła, która może wypromować naszą witrynę. Trzeba tylko pamiętać, aby konsekwentnie prowadzić działania – nie wystarczy jednorazowa komunikacja. Musi być zróżnicowana i przemyślana, a przede wszystkim ciekawa dla użytkowników mediów społecznościowych. Lepiej też skupić się na jednym portalu, np. Facebooku i zadbać o wysoką jakość publikowanych materiałów niż mieć kilka kanałów i prowadzić je nieregularnie i z małym zaangażowaniem.

Newslettery

Warto zainteresować naszą stroną różne osoby, dlatego można wykorzystać w tym celu listę mailingową i wysyłać za jej pośrednictwem ciekawe informacje zebrane w tzw. newsletter. Możemy korzystać z tzw. baz zewnętrznych lub sami tworzyć bazę kontaktów.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz