Nagłówkowe szaleństwo razy 3!

Co sprawia, że czytelnik wchodzi właśnie na Twoją stronę? Czy przyciąga go estetyka strony, specjalistyczne treści, czy może umieszczane zdjęcia? Jedno jest pewne – najważniejszy jest nagłówek! Nikt nie przeczyta żadnego tekstu, nie otworzy strony i nie przeglądnie zdjęć bez chwytliwego nagłówka. Dzisiaj przedstawimy Wam te, które sprawdzają się najlepiej.

Listy
Taka forma nagłówka sprawdza się idealnie. Lista wakacyjnych miejsc do zwiedzenia lub Lista aplikacji, które musisz znać -zwracają one naszą uwagę zdecydowanie częściej niż prosty tytuł Przydatne aplikacje.

Numery
Jeśli chcesz przyciągnąć jak najwięcej czytelników skorzystaj z takiego nagłówka. Żyjemy w czasach. kiedy wszystkim się wszędzie spieszy, dlatego najlepiej sprawdzą się tytuły: 10 sposobów na białe zęby lub 5 skutecznych rad, jak pozycjonować bloga czy 20 motywujących cytatów. Krótkie, treściwe i chwytliwe!

Poradniki
Największą popularność zyskują takie nagłówki na stronach specjalistycznych. Dodatkowo świetnie się je pozycjonuje. Dla przykładu: Poradnik dla początkującego pozycjonera, Przewodnik SEO lub cykle Porady specjalisty.

Przedstawiliśmy 3 najpopularniejsze formy nagłówków, ale pamiętajcie, że chwytliwych treści jest o wiele więcej. Warto zastanowić się, czego oczekuje nasz odbiorca i… dać mu to!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz