Biblioteczka

Skuteczne pozycjonowanie to nie lada wyzwanie. Zanim podejmiesz decyzję o samodzielnym pozycjonowaniu swojej strony i wprowadzaniu nowych produktów lub staniesz przed wyborem profesjonalisty – zapoznaj się z tematem. Dzisiaj polecamy 3 nowe pozycje książkowe, które przybliżą Ci tematykę e-commerce i wprowadzą w skuteczne techniki pozycjonowania.

1. Digital Business i E-commerce Management

Pozycję tę przygotował Dave Chaffey, a składa się ona z trzech części. Na wstępie autor porusza kluczowe pojęcia, następnie opisuje skuteczne strategie, a na zakończenie opowiada jak wprowadza zmiany. Jest to obszerna pozycja, która porusza wiele wątków.

2. Biblia e-biznesu- Nowy Testament

To już druga edycja książki, którą tworzy blisko 60 autorów-specjalistów. Poruszają oni wiele tematów i pokazują konkretne przypadki działań. Książka napisana jest prostym, zrozumiałym językiem i wyposaży nas w ogromną wiedzę merytoryczną.

3. 70 sposobów na rozkochanie klientów w e-biznesie

Czy sam tytuł nie brzmi zachęcająco? Książka autorstwa Pawła Krzyworączki pokazuje nam jak reagować na reklamacje, negatywne opinie klientów oraz jak sprawić, żeby relacje z klientem były jak najlepsze. Jest to obowiązkowa pozycja na liście każdego, kto jest zainteresowany sprzedażą internetową.

Powyższe pozycje w łatwy i szybki sposób pokażą co jest najważniejsze w prowadzeniu e-biznesu, na co zwrócić uwagę oraz jak udoskonalać kontakt z klientem poprzez stronę, newslettery, czy optymalizację.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz